Novinky
 

24. 3. 2018 se v Comics pointu na Anglické ulici v Praze konaly křtiny Komiksového náčrtníku. Knihu přišel spolu s ostatními kmotry pokřtít Jaroslav Němeček, autor Čtyřlístku. Děkujeme všem zúčastněným.

Jak víte, konalo se už třetím rokem kreslení pro charitu na akci Crweconu. Tento rok byl však výjimečný. Na mou výzvu, se ke mně připojil úžasný počet kreslířů, který pomohl vybrat neuvěřitelnou a dosud rekordní částku, která byla okamžitě předána dámám z hospice sv. Zdislavy, takže máme záruku, že půjdou rovnou na pomoc pacientů a nesežere to...

Z kostýmové zkoušky na Barrandově. Křest knihy Marie Terezie od Veroniky Válkové bude na Světě Knihy v sobotu 13. 5. A počkejte až uvidíte autorku! Přijďte!

Nedávno jsem byl povyprávět o komiksu a o práci kterou dělám v Městské knihovně v Třebíči. Ano, v mém rodišti. Jestli vám připadají děti na obrázku jako opařené, tedy vězte, že se právě dověděly, že bude písemka.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky