Charita na Crweconu

19.06.2017

Ahoj, všichni dobří lidé! 

Jak víte, konalo se už třetím rokem kreslení pro charitu na akci Crweconu. Tento rok byl však výjimečný. Na mou výzvu, se ke mně připojil úžasný počet kreslířů, který pomohl vybrat neuvěřitelnou a dosud rekordní částku, která byla okamžitě předána dámám z hospice sv. Zdislavy, takže máme záruku, že půjdou rovnou na pomoc pacientů a nesežere to nějaká instituce.

Vybralo se (Sedíte? Raději si sedněte.) 14 779 Kč. Současně probíhala ještě přidružená akce Honzi Potměšila, který prodával plakáty na svůj pořad Sobota Ráno a ten vybral celkem 3 000. Takže celkem půjde k pacientům 17 779 Kč.

Nejsem schopen slovy vyjádřit svoje pocity z tohoto úžasného zážitku. Neumím fanouškům komiksů dost poděkovat. Jste naprosto úžasní. A co se týče kreslířů, jsou to skuteční hrdinové, protože sednout si a kreslit naživo pod tlakem... To chce opravdu speciální náturu. Vím, že spousta z nich by se toho neodvážila, nebýt to pro dobrou věc. Není to znak superhrdiny?

Díky tedy patří těmto lidem (jsou seřazení tak, jak přicházeli):

MURIN WULF

Zuzka Martínková

Gregor Dalecký
Honza Mareš
Lukáš Fibrich
Arapidis
Alassa
Brian Terrero
Dan Černý
Pavel Pata Talaš
Tomáš Kučerovský
Nikkarin
MRFREAKE

Díky patří také (a možná, že hlavně) Honzovi Andělovi, člověku, který ten mumraj dokázal udržet pohromadě a organizoval celou akci. Nikdo nedokáže zhodnotit, jak zničující to bylo. 

Přátelé - velké díky! Klaním se vám a myju nohy. 


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky